Lisaseadmed

Juhtmevaba vastuvõtjaJuhtmevaba vastuvõtja

Juhtmevaba vastuvõtja on kaasaskantav seade toimingute allalaadimiseks ProLogic ja ScanLogic juhtmevaba ühenduse toega lukusüsteemidest.

Seadme kasutamine on lihtne. Aseta seade luku juurde, sisesta sõrmistikku Manager kood ja vali menüüst „Wireless connection“. Kõik salvestatud toimingud kantakse juhtmevabalt vastuvõtjasse.

 


 Juhtmevaba pääsupunktJuhtmevaba pääsupunkt

Juhtmevaba pääsupunkt võimaldab ProLogic ja ScanLogic tooteseeria lukkude ühendamist arvutivõrguga luku kaughalduseks ja reaalajas toimingute jälgimiseks. Juhtmevaba pääsupunkt on ühendatud kaabli abil turvalisse arvutivõrku ja on hallatav kasutades „Remote Management Suite“ tarkvara.

 

 


USB krüpteerimisvõti

USB krüpteerimisvõti

 

USB krüpteerimisvõti töötab koos „Wireless Station Management“ ja „Local Parameters Management“ tarkvaraga.

Krüpteerimisvõti peab olema ühendatud arvutiga milles asuvad „Wireless Station Management“ ja „Local Parameters Management“ tarkvara. USB krüpteerimisvõtmel on lisaks juhtmevaba vastuvõtja/saatja mida kasutatakse juhtmevaba ühenduse tagamiseks arvuti ja lukusüsteemide vahel.

 


 

Ühendusmoodul

 

Ühendusmoodul

Moodulit kasutatakse ühe sõrmistiku ühendamiseks kuni 4 lukuga. Moodulil on lisaks ka AC vooluvõrgu sisend.

 

 


Duress moodul ADuress moodul A

 

Mooduli võimaldab saata hääletut häiresignaali turvaettevõttele sisestades vastava koodi luku sõrmistikul. Moodul annab samuti teada korduvast vale koodi sisestamisest ja lubatud ukse lahtioleku aja ületamisest. Lisaks saab mooduli abil ühendada ühe sõrmistikuga kuni 4 lukku ning lisaks on olemas AC vooluvõrgu sisend.

 


 

Duress moodul BDuress moodul B

Moodul B võimaldab samu toiminguid mis Moodul A. Lisaks on võimalik salvestada kuni 2000 lukusüsteemi toimingut ning moodulis on lisaturvalisuse tagamiseks seismoandur.