Lukud

EastHouse lukke saab ühendada kõikide EastHouse sõrmistikega, luues nii töökindla ja usaldusväärse lukusüsteemi. Kõik EastHouse lukud töötavad nii analoogrežiimis SafeLogic sõrmistikega kui ka digitaalrežiimis ProLogic ja ScanLogic sõrmistikega.

Lukke saab paigaldada iga standardse seifi luku asemele.


 

VdS-EL-0601-SSwingBolt

SwingBolt on enimkasutatav lukutüüp mis sobib kasutamiseks enamike seifide lukustusmehhanismidega. Sõrmistikult kehtiva koodi valimisel liigub mootorlukk avatud asendisse, võimaldades seifi lukustushehhanismi avada. Lukk jääb avatud asendisse 6-ks sekundiks ja seejärel lukustub automaatselt.


 

VdS-EL-0701DeadBolt

DeadBolt lukk kasutab mootoriga mehhanismi, et tõmmata või lükata seifi lukustusmehhanismi. Selles lukus ei kasutata plastikust jõuülekande mutreid/võlle ega väljalülitatavat jõuülekande mehhanismi. Selle tulemusena saab DeadBolt lukku kasutada kaua ja turvaliselt. Lukk jääb avatud asendisse 6-ks sekundiks ja seejärel lukustub automaatselt.


 

EL-0801SpringBolt

SpringBolt on kaldus lukukeelega lukk mis on mõeldud kasutamiseks seifide sisekambrite lukustamiseks. SpringBolt kasutab mootoriga mehhanismi, et tõmmata või lükata lukukeelt. Selles lukus ei kasutata plastikust jõuülekande mutreid/võlle ega väljalõlitatavat jõuülekande mehhanismi. Selle tulemusena saab DeadBolt lukku kasutada kaua ja turvaliselt. Lukk jääb avatud asendisse 6-ks sekundiks ja seejärel lukustub automaatselt.


 

VdS-EL-0901StrikeBolt

StrikeBolt on mõeldud kasutamiseks seifide sisekambrite lukustamiseks. Lukul on eriline disain, mis lukustab ukse külge paigutatud silmuse koheselt peale ukse sulgemist. Lukk jääb avatud asendisse kuni ukse sulgemiseni ja lukustub seejärel automaatselt.