Tarkvara

Wireless Station Management tarkvara„Wireless Station Management“ tarkvara

Tarkvara võimaldab juhtida ProLogic ja ScanLogic tooteseeria sõrmistike juhtmevabasid toiminguid.

Tarkvara abil saab vaadata luku kasutamist reaalajas, hallata luku kasutusõigusi, kaughalduse teel autoriseerida kasutajaid ning hallata aeglukku.

 

 


 

 

„Wireless Station Management Server“ tarkvara„Wireless Station Management Server“ tarkvara

Tarkvara võimaldab juhtida ProLogic ja ScanLogic tooteseeria sõrmistike juhtmevabasid toiminguid serverites. Tarkvara võimaldab lukkude kaughaldust erinevatest tööjaamadest samaaegselt. Tarkvara abil saab laadida üles luku toiminguid, hallata luku kasutusõigusi, kaughalduse teel autoriseerida kasutajaid ning hallata aeglukku.

 

 


„Local Parameters Management“ tarkvara

„Local Parameters Management“ tarkvara

 

Tarkvara võimaldab andmete juhtmevaba üleslaadimist arvutist lukusüsteemidesse. Tarkvara abil saab hallata ja programmeerida kasutajakoode, topeltkontrolli, aegviidet ja aeglukku ning saata programmeeritud andmed juhtmevabalt lukusüsteemidesse.

 


 

 

„Remote Management Suite“ tarkvara„Remote Management Suite“ tarkvara

 

Tarkvara võimaldab lukusüsteemi ProLogic L69 täielikku kaughaldust üle arvutivõrgu, sealhulgas reaalajas andmete üleslaadimist, kasutusõiguste haldamist, kaughalduse teel kasutajate autoriseerimist ja aegluku haldamist.

Lisaks võimaldab tarkvara kaughalduse teel hallata ja programmeerida kasutajakoode, topeltkontrolli, aegviidet ja aeglukku ning saata programmeeritud andmed otse lukusüsteemidesse.

 


 

 

„Remote Parameters Management“ tarkvara„Remote Parameters Management“ tarkvara

 

Tarkvara võimaldab andmete üleslaadimist peakontorist lukusüsteemidesse läbi turvalise arvutivõrgu. Tarkvara abil saab hallata ja programmeerida kasutajakoode, topeltkontrolli, aegviidet ja aeglukku ning saata programmeeritud andmed üle arvutivõrgu lukusüsteemidesse.

 

 


 

 

„SafeLogic Parameters Management“ tarkvara„SafeLogic Parameters Management“ tarkvara

 

Tarkvara võimaldab koodide programmeerimist arvutist SafeLogic  tooteseeria lukusüsteemidele. Ühendage lukk koodide programmeerimiseks USB kaabli abil arvutiga ning laadige üles kasutajakoodid. Kasutajakoode saab ise valida või lasta tarkvaral genereerida.

 

 


 

 

„Audit Management“ tarkvara„Audit Management“ tarkvara

 

Tarkvara võimaldab luku toimingute allalaadimist ProLogic ja ScanLogic tooteseeria lukusüsteemidest. Tarkvara töötab koos Juhtmevaba vastuvõtjaga. Kõik sõrmistikku salvestatud toimingud kantakse juhtmevabalt vastuvõtjasse ja seejärel ühendatakse vastuvõtja arvutiga andmete töötlemiseks.